Węże odciągowe
Węże odciągowe

Węże odciągowe i wentylacyjne to lekkie i elastyczne węże przeznaczone do transportu i odciągu substancji lotnych oraz materiałów sypkich takich jak: trociny, wióry, pyły, granulaty, zboże i inne materiały, które powodują  silne tarcie. Węże odciągowe są trudnościeralne dzięki czemu w zależności od wersji mogą pracować w różnych środowiskach i transportować rozmaite produkty. 

Wyróżniamy:

 • Węże trudnościeralne
 • Węże odporne na wysoką temperaturę
 • Węże odporne na substancje chemiczne

Większość węży odciągowych jest zbudowana z poliuretanu, który jest odporny na ścieranie, a przy tym zapewnia elastyczność i niską wagę węża. Węże zbrojone są metalową spiralą, która zapewnia wytrzymałość węża oraz umożliwia odprowadzenie ładunków elektrycznych przy pomocy uziemienia spirali.

Węże odciągowe  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Węże odciągowe PUR
  Węże odciągowe PUR

  Trudnościeralne, elastyczne i wytrzymałe węże odciągowe PUR przeznaczone do odciągu pyłów, wiórów oraz transportu różnych materiałów ciernych. Węże odciągowe PUR występują w różnych wariantach grubości ścianki; od 0.5 mm do 2.4 mm. Wąż dzięki swojej elastyczności oraz lekkości idealnie nadaje się do maszyn będących w ruchu. Ponadto węże odciągowe PUR średnio lekkie nadają się do dmuchawy zbożowej.

  Kontakt: 605 764 674

 • Węże odciągowe PCV
  Węże odciągowe PCV

  Wytrzymałe węże odciągowe PCV, zbrojone spiralą.

 • Węże antystatyczne PUR
  Węże antystatyczne PUR

  Trudnościeralny wąż odciągowy PUR AS w wersji antystatycznej przeznaczony do transportu grawitacyjnego oraz pneumatycznego mediów gazowych i stałych. Służy do przesyłu materiałów powodujących duże tarcie (np. trociny, wióry, granulaty, piasek). Stosowane w miejscach zagrożonych wybuchem. Wąż odciągowy PUR antystatyczny jest elastyczny, lekki i idealnie nadaje się do maszyn w ruchu.

  Kontakt: 605 764 674

 • Węże do wysokich temperatur
  Węże do wysokich...

  Węże do wysokich temperatur stosowane są w wentylacjach do odprowadzania mediów gazowych oraz gorącego powietrza. Są przystosowane do pracy w bardzo gorącym otoczeniu. Są to węże niezwykle odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne, takie jak opary substancji chemicznych, opary olejów i oczywiście bardzo wysoką temperaturę. 

  Kontakt: 605 764 674

 • Węże chemoodporne PCV
  Węże chemoodporne PCV

  Wąż odciągowy chemoodporny PCV do transportu grawitacyjnego i pneumatycznego oraz próżniowego zasad i kwasów. Ponadto nadaje się do przesyłu substancji chemicznych oraz detergentów. Wąż odciągowy PCV dzięki swojej budowie i odpornemu materiałowi PCV może przesyłać produkty stałe takiej jak żwir, trociny, granulat itp.

  Kontakt: 605 764 674

 • Węże do odciągu pyłów i wiórów
  Węże do odciągu pyłów...

  Węże przesyłowe i ssawne do odciągu pyłu i wiórów z maszyn do obróbki drewna.

  Idealne do maszyn CNC pozostających w ruchu poziomym i pionowym.

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

 • Węże chemoodporne PTFE
  Węże chemoodporne PTFE

  Węże chemoodporne KLIN PTFE są to węże odciągowe do transportu niskociśnieniowego. Wąż jest odporny na chemie i w 100% odporny n opary wszystkich kwasów. Idealnie nadaje się do przesyłu gazów, a także materiałów stałych. Mały promień zgięcia oraz odporność na rozrywanie.

  Kontakt: 605 764 674

 • Węże do żywności PUR
  Węże do żywności PUR

  Wąż poliuretanowy PUR SP do przesyłu substancji spożywczych. Trudnościeralny wąż odciągowy do spożywki posiada atest PZH dopuszczający przesył substancji spożywczych. Wąż do ziarna, mąki, cukru. Odporny na ścieranie podczas przesyłu tytoniu, kawy i innych sypkich substancji spożywczych.

  Kontakt: 605 764 674

 • Węże do odpylania PUR FOLIA
  Węże do odpylania PUR...

  Wąż odciągowy do wentylacji i odpylania (typ - PUR FOLIA)

  Wąż bardzo elastyczny i wytrzymały (zbrojony drutem)

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

 • Węże do odciągu spalin i dymów
  Węże do odciągu spalin...

  Węże do odciągu spalin i dymów

  Wykonanany z trudnopalnej tkaniny nasyconej PCV

  Wąż zbrojony drutem

  NAJWYŻSZA JAKOŚĆ