Plandeka na piaskownice - produkcja na wymiar - kwadrat, koło sześciokąt

Opublikowane: 2018-04-20 13:57:40

Plandeka na piaskownice - produkcja na wymiar - kwadrat, koło sześciokąt

Categories : Aktualności , Best sellers , Popular , Specials

Plandeki na piaskownice – zabezpieczenie piaskownicy

Plandeki na piaskownicę to najlepsze zabezpieczenie przed zanieczyszczeniem piasku, w którym bawią się nasze dzieci. Plandeki chronią zarówno przed zamoczeniem piasku przez deszcz, przed przedostaniem się rozrzuconych śmieci (zwłaszcza przed szkłem), a przede wszystkim przed zanieczyszczeniami spowodowanymi zwierzętami (koty i psy).

Uwaga: Dlaczego trzeba zabezpieczać piasek w piaskownicach?

W związku z zaostrzeniem przepisów przez SANEPID, w momencie kiedy dzieci nie bawią się w piaskownicy, obiekt powinien być zabezpieczona plandeką lub folią w taki sposób, aby nie dostały się do piaskonicy zanieczyszczenia. Coraz więcej obiektów typu przedszkola, szkoły, spółdzielnie mieszkaniowe, centra rozrywki decydują się na zamontowanie dodatkowej ochrony.Plandeki na piaskownice i place zabaw to świetna ochrona przed zanieczyszczeniem pochodzenia zwierzęcego – Chroni przed kotami oraz psami.Zapraszamy do zakupów – plandeki na piaskownicę produkujemy pod wymiar – sklep internetowy i produkcja plandek - TECH24.pl

KONTAKT mailowy: hurt@tech24.pl
KONTAKT telefoniczny: +48 605 764 674

PRODUKCJA PLANDEK NA WYMIAR NA PIASKOWNICEDostosowując się do potrzeb naszych Klientów oraz wymiarów piaskownic, które produkowane są w bardzo zróżnicowanych formatach, wychodzimy na przeciw oczekiwaniom. Wszyskie plandeki realizujemy pod indywidualne zamówienie Klienta. Produkujemy zarówno plandeki na piaskownice o kształcie kwadratu/prosotokątu, jak również w kształtach nietypowych takich jak koło czy sześciokąt.Gramatury plandek, jakie proponujemy do produkcji plandek na piaskownice:

Plandeka na piaskownicę PCV 650 g/m2: mocna i super wytrzymała – na kilka sezonów

  • Materiał – PCV czyli Polichlorek winylu (gramatura standardowo używana do produkcji plandek na samochody transportowe/ TIR)

  • Gramatura – 650 g/m2 (1m2 waży 0,65 kg)

  • Dostępne kolory – wszystkie kolory podstawowe – biały, żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski, czarny

  • Wzmocnienie – podwójnie zgrzewane krawędzie, na których są oczka do montażu – do przekładania linek

  • Do montażu – dzięki standardowo rozmieszczonym oczkom ze stali ocynkowenej (standardowo co 50cm, możemy również rozmieścić otwory wg zaleceń Klienta), montaż jest bardzo prosty. Wystarczy przełożyć linkę gumowaną przez oczka i ściągnąć ją tak, aby pod wpływem warunków atmosferycznych nie zsunęła się z piaskownicy.

 

Plandeka na piaskownicę PE (PP)200 g/m2: wytrzmała i ekonomiczna – na sezon

  • Materiał – PE (PP) polietylen powlekany polipropylenem – jest to wytrzymała, ale również bardziej ekonomiczna wersja plandeki na piaskownicę

  • Gramatura – 200 g/m2 (1m2 waży 0,2kg)

  • Dostępne kolory – niebieski, zielony, jasny szary (siwy)

  • Wzmocnienie – podwójnie zgrzewane krawędzie, na których są oczka do montażu – do przekładania linek

  • Do montażu – dzięki standardowo rozmieszczonym oczkom ze stali ocynkowenej (standardowo co 50cm, możemy również rozmieścić otwory wg zaleceń Klienta), montaż jest bardzo prosty. Wystarczy przełożyć linkę gumowaną przez oczka i ściągnąć ją tak, aby pod wpływem warunków atmosferycznych nie zsunęła się z piaskownicy.Oferujemy Państwu plandeki do piaskownic i pokrowce na piaskownice. Nasza firma jest producentem plandek na piaskownice już od blisko 20 lat.

Nasze plandeki do piaskownic oferujemy Państwu już od ponad 20 lat!

Zapraszamy do zakupów w naszej HURTOWNII - sklepie internetowym TECH24.pl

KONTAKT mailowy: hurt@tech24.pl
KONTAKT telefoniczny: +48 605 764 674

Zapraszamy do zakupów w naszej HURTOWNII - sklepie internetowym TECH24.pl

KONTAKT mailowy: hurt@tech24.pl
KONTAKT telefoniczny: +48 605 764 674

plandeki do piaskownic plandeki na piaskownice pokrowce na piaskownicePodziel się tym wpisem

Dodaj komentarz

 (with http://)