Plandeka na naczepę i przyczepę

Opublikowane: 2017-01-13 14:24:22

Plandeka na naczepę i przyczepę

Categories : Aktualności

Każdy rolnik i każdy większy przedsiębiorca posiada naczepę lub przyczepę do przewozu swoich półproduktów lub gotowych produktów. Duża większość tych produktów wymaga specjalnych warunków transportu, które zapewnić może plandeka na naczepę i przyczepę.

Wiele osób zainteresowanych kupnem plandeki na naczepę dzwoni do mnie i pyta – jaka powinna być plandeka na naczepę. Otóż plandeka na naczepę i przyczepę musi być przede wszystkim wytrzymała. Należy zrezygnować tu z budżetowego rozwiązania, jakim jest plandeka niebieska i zielona. Moim zdaniem plandeka na naczepę i przyczepę powinna mieć gramaturę rozpoczynającą się od 120 h/m2. Plandeki o mniejszej gramaturze mogą się zerwać podczas przewożenia lub podrzeć się.

Pada kolejne pytanie – ile kosztuje taka plandeka na naczepę i przyczepę ? Plandeka na naczepę nie odbiega ceną od innych plandek. Musimy jednak pamiętać, że najtańsze rozwiązania, nie zdadzą w tym przypadku egzaminu i nasze pieniądze będą wyrzucone w błoto. Jeżeli myśli o kupnie plandeki na naczepę musimy liczyć się z odrobinę większym kosztem na rzecz wytrzymałości.

A czy macie plandekę, która wytrzyma lata ? Oczywiście, że mamy ! Jeżeli chcesz mieć pewność, że kupujesz produkt idealnie dopasowany do swoich własnych potrzeb, wybierz plandekę na wymiar. Plandeka na naczepę i przyczepę szyta na wymiar będzie idealnie dopasowana do Twojej przyczepie. Będzie to ponadto plandeka o niezwykłej wytrzymałości – ponad 200 g/m2. Zapewni to wieloletnią wytrzymałość i oszczędność. Plandeka na naczepę szyta na wymiar kosztuje tyle, co dwie standardowe plandeki. Musimy jednak pamiętać, że plandeka szyta na wymiar posłuży nam dłużej niż plandeka na naczepę uniwersalna. W związku z tym – zaoszczędzimy, a nasze produkty będą bardziej bezpieczne.

Podziel się tym wpisem

Dodaj komentarz

 (with http://)